לובה, בת 28 מרמת גן. חובבת אופנה משופמת וזנבות מסוגננים. מתייחסת לאיפור ביראת שמיים אך מסרבת לקחת את כל השאר ברצינות. חולקת דירה עם נתן, בן הזוג הגיבור, שתי הבנות השעירות- פרי ומונה, החתולה הפוזלת מטי וכמות מדאיגה של חפצים.
את הרשימות לפוסטים כותבת על מפיות כי את המחברות היפות שומרת לאירועים מיוחדים.

היוש

את האהבה שלי לרשת גיליתי לפני למעלה משבע שנים כשהתחלתי לכתוב את הבלוג בגלגולו הקודם כשעוד זכה לשם I heart fashion. אהבה לכתיבה ליוותה אותי מאז ומתמיד ויעידו על כך הגננות שלי מימיי כפעוטה (היי רונית!) אך הפעילות בבלוג חשפה בפניי עולם החדש הכולל גם צילום ורשתות החברתיות.

דוברת בלוגינג, אינסטגרם, יוטיוב, טוויטר, פינטרסט וסנאפצ’אט בצורה שוטפת – מכורת אונליין ולא מתביישת להודות בכך.

במגזין שלי תוכלו לקבל הצצה לכל האהבות, שלא לומר האובססיות שלי – כי הרי אומרים שהצעד הראשון בהתמודדות איתן הוא קודם כל להודות באמת – ואם כבר הזכרנו את האמת, אז במגזין תוכלו גם לקבל הצצה אל מאחורי הקלעים וחשיפת מציאות קצת פחות מפולטרת ממה שתוכלו למצוא בשאר המדיות שלי.

אז מה בעצם אני עושה?

בשנת 2016 חברתי לבת שבע צ’רקסקי, בעלת הבלוג שקר החן והבל היופי ויחדיו יצרנו את ה- Socialgirls#

אנו משתמשות בכלים שצברנו הן כמנהלות קהילה ברשת והן מתוך העבודה עם הלקוחות כדי לייעץ ולבנות אסטרטגיות תוכן בדיגיטל, לאפיין שפה רלוונטית עבור קהל היעד של העסק שמתאימה גם לאופיו, לייצר זהות ויזואלית מובחנת שתהיה מזוהה עם העסק בדיוק כמו הלוגו שלו.

במסגרת שירותי הייעוץ שלנו אנו פוגשות בעלי עסקים קטנים שמנהליםאת המדיות של עצמן – ומעניקות להם כלים אפקטיביים, מעשיים ובדוקים להפיק את המיטב מתוך הפלטפורמות האלו. הכלים שאנו מעניקות מאפשרים להם לייצר בעצמם תכנים רלוונטיים. שירותי הייעוץ שלנו נובעים מתוך היכרותנו עם המאפיינים של העסקים הקטנים בתחום הלייף סטייל בארץ ומתוך מטרה שהמדיות השונות ישתלבו באופן טבעי באורח החיים של העסק במקום להפוך למטלה מעיקה.

אנו מעבירות סדנאות שעוסקות בהתנהלות נכונה בפייסבוק ובאינסטגרם בהיבטים של בניית אסטרטגיות פרסום ויצירת שפה ויזואלית שמניעה למכירות.

למידע נוסף אודות שירותי הייעוץ והסדנאות: socialgirls2016@gmail.com

לחצו כאן

הרשמה לניוזלטר

2_1 (1)

בעבר ניהלתי את מגזין “כלות אורבניות” – המגזין הישראלי הראשון מסוגו לכלות בארץ וכעת יצאתי לדרך עצמאית עם הידע והניסיון שצברתי לאורך השנים.

כיום אני מייצרת שפה ויזואלית לעסקים ובאמצעות השפה הזו אני משווקת וממתגת אותם ברשת, במסגרת השירותים הבאים:
♥ הכנת בנק אימג’ים לשימוש ברשתות החברתיות
♥ בניית אסטרטגיית פרסום בדיגיטל
♥ ניהול ערוצי מדיה חברתית – אינסטגרם, פייסבוק, פינטרסט, טוויטר
♥ יצירת ניוזלטרים
♥ יצירת שיתופי פעולה עם מובילי דעת קהל
♥ הפקת ימי צילום ואירועים מיוחדים
♥ ניהול קמפיינים ואיוונטים בעלי חשיפה ממוקדת בפייסבוק
♥כתיבת תוכן

הייחודיות שלי באה לידי ביטוי ביכולת לייצר לכל לקוח את עולם התוכן המתאים לו, לשדר נחשקות ולהמיר את עולם התוכן הזה למכירות.

לצפייה בצילומים שהפקתי עבור מותג התכשיטים הבינלאומי Petite Delights, הקליקו על הכתבה שפורסמה ב-My Day, כאן. למידע נוסף ניתן ליצור קשר במייל luba@fashion-tails.com

13320057_517309658468709_863007925_n (1)

מיטיבות הלכת בוודאי זוכרות שהבלוג שלי התחיל בצילומי טיימר בסלון בדירה המעופשת באשדוד אי שם לפני שבע שנים. עברו מים בנהר מאז אבל אתן יודעות מה אומרים – אפשר להוציא את הבחורה מאשדוד (לרמת גן בואכה תל אביב) אבל אי אפשר להוציא את אשדוד מהבחורה.

עם השנים הבלוג התפתח באופן טבעי יחד איתי אך שמר על הדנ”א המקורי שלו שכלל נגיעה בעולמות הלייף סטייל השונים וחשיפת האמת מאחורי הקלעים – התוכן הכי נצפה ומעורר הזדהות.

לאחרונה גם נפתח האזור הסודי של הבלוג המאפשר לגרעין הקשה והאהוב של Fashion tails גישה בלעדית לתכנים סודיים ובלעדיים.

הייתי מחלקת את התכנים שניתן לצפות להם בבלוג באופן הבא:
♥ תכנים שונים מעולם העיצוב והשופינג
♥ תכנים הקשורים באופנה וביוטי
♥ תכנים שרלוונטיים לעצמאיות
♥ האמת שמאחורי הקלעים

אך קודם כל ולפני הכל – זנבות, שהרי ניכר כבר מכותרת הבלוג ומכדורי הפרווה שמתגלגלים אצלי בבית, שזנבות הם חלק בלתי נפרד מחיי.

13395178_129836527438195_2069302374_n (2)